جمعه 4 خرداد 1403
تصویر کاربر
نام و نام خانوادگی
سامانه آموزش مجازی

تاریخچه مرکز

این مرکز به منظور حفظ و صیانت نیروی انسانی و تامین سلامت کارگران ضمن ارتباط مستمر با سازمان ها و مراکز علمی از جمله سازمان سازمان بین المللی کار( I.L.O) و مراکز مهم دانشگاهی در سطح کشور و با بهره گیری و تبادل نظر علمی در زمینه حفاظت فنی و بهداشت کار و همسو با سلامت جسمی و روانی نیروی شاغل در واحد های تولیدی، صنعتی، کشاورزی و معادن سطح کشور فعالیت می نماید.
این مرکز در سال 1348 هجری شمسی با هدف تامین سلامت نیروی انسانی شاغل در واحد های صنعتی، تولیدی، خدماتی، کشاورزی و معادن کشور تاسیس شده است. این مرکز ضمن تدوین ضوابط، آئین نامه ها میزان ها و توصیه های ایمنی از طریق فعالیت های پژوهشی و آموزشی ، به هدف خود که سالم سازی محیط کار و پیشگری و کنترل حوادث و بیماریهای ناشی از کار بوده تا حد زیادی نایل آمده است.
امروزه این مرکز با استعانت از درگاه خداوند منان و همکاری با مراکز بین المللی در زمینه حفاظت فنی و بهداشت کار و به کار گیری تجهیزات پیشرفته و آزمایشگاهای تخصصی ، در دو بخش آموزش و پژوهش ، با بهره گیری از کارشناسان متخصص و همچنین اساتید دانشگاه ها و پیشگاهان دانش ایمنی و بهداشت کار کشور به فعالیت خود ادامه می دهد. عمده فعالیت های این مرکز در سه بخش آموزش ، تحقیقات حفاظت کار و تحقیقات بهداشت کار متمرکز  می گردد.


کلیه حقوق این سامانه متعلق به کانون سراسری انجمن های صنفی مسئولین حفاظت فنی، ایمنی و بهداشت کار کل کشور می باشد
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top